14.10.2024 14:35
Liverpool Arena
1’ Команда Liverpool 1782 розпочала з центру поля
11’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Петро Переверза
16’ Леннерт Нильсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
18’ Гравець віддає наскрізний пас і Евгений Цымбалюк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
23’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Евгений Левченко
30’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Владислав Насибулин
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Владимир Гладкий легко вганяє м'яч у сітку воріт!
36’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Евгений Левченко
42’ Сильний удар по воротах, але Дмитрий Резник у стрибку легко відбив цей м'яч!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
46’ Евгений Левченко порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
51’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
53’ Небезпечний штрафний удар і Богдан Порох легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
55’ Раимофф спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
57’ Евгений Цымбалюк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
62’ У грубому підкаті Карлос Клерк зносить суперника з ніг!
65’ Халид Булахруз відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
66’ Команда Liverpool 1782 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
73’ Петро Переверза віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Liverpool 1782
77’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Павел Кутас
84’ Дмитрий Резник на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
91’ Лукман Аруна від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість