14.10.2024 14:27
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1433 розіграли м'яч із центру поля
3’ Леннерт Нильсен фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
7’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
9’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
11’ Жан Поль Боэтиюс зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
13’ У грубому підкаті Тим ван Реммерсваал зносить суперника з ніг!
16’ Элдер Поштига у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
18’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сандро Рамирес
21’ Раимофф вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
28’ Що ж робить гравець команди НОРД 1433, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
37’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сандро Рамирес
40’ Карлос Клерк порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
43’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Вессель Даммерс віддав пас в нікуди!
47’ Филип Уремович віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди НОРД 1433! Видно злагодженість у діях!
57’ І з м'ячем Зелимхан Бакаев після ідеального підкату
61’ Криштиану Перейра легко перехоплює прострільну передачу
66’ Зе Луиш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
67’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
72’ Що ж робить гравець команди НОРД 1433, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
77’ Максим Глушенков фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
79’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Сандро Рамирес
82’ Що ж робить гравець команди НОРД 1433, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
84’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сандро Рамирес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
90’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
91’ Сандро Рамирес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр