14.10.2024 14:25
Liverpool Arena
1’ Футболісти команди Liverpool 1782 розіграли м'яч із центру поля
6’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
12’ Леннерт Нильсен віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
18’ М'яч за межами поля, вкидає Владимир Гладкий
19’ Суддя призначає пенальті. Халид Булахруз пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
21’ Небезпечний штрафний удар і Евгений Цымбалюк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Відмінну передачу віддав Леннерт Нильсен, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
24’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Петро Переверза забиває приголомшливий м'яч у ворота!
27’ Тим ван Реммерсваал віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
28’ Тим ван Реммерсваал відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
34’ Владислав Насибулин спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
43’ Виталий Старухин порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
46’ І знову Лукман Аруна віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
54’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
60’ Павел Ребенок проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
63’ Яка передача і Павел Кутас пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
66’ Павел Кутас віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Liverpool 1782
67’ Гравець команди Liverpool 1782 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Владислав Насибулин отримує попередження
69’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Виталий Старухин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
75’ Мда... Тим ван Реммерсваал... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
83’ Знову м'яч забирає Владислав Насибулин
86’ Сандро Рамирес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр