ВСЧ

14.10.2024 14:10
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1495 розпочала з центру поля
3’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Сердар Озбайрактар
7’ Сильний удар по воротах, але Петер Гулачи у стрибку легко відбив цей м'яч!
10’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ У грубому підкаті Сердар Озбайрактар зносить суперника з ніг!
14’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
18’ Рубен Диаш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
23’ Пер Мертезакер проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
29’ Шикарний аут та м'яч вкине Шохбоз Умаров
38’ Жахливий та неточний пас віддав Хакан Балта своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
43’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Даниэль Шваб віддав пас в нікуди!
46’ Леннерт Нильсен практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
50’ Відібравши м'яч, Тим ван Реммерсваал віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
57’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Тим ван Реммерсваал чітко вкинув м'яч у гру
67’ Сердар Озбайрактар прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
69’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Федор Смолов чітко вкинув м'яч у гру
73’ Лукман Аруна фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
75’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
84’ Тим ван Реммерсваал фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
88’ Петер Гулачи на місці, такий м'яч не складе для нього проблем