14.10.2024 13:47
9’ Небезпечний штрафний удар і Леннерт Нильсен легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
9’ Леннерт Нильсен красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
15’ Раимофф фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
24’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Лукман Аруна
29’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
32’ Відібравши м'яч, Эну Торомба віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
39’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
45’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Алехандро Браганзе Лоуренцо
53’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
55’ Гравець команди VESELE 847 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Максенс Симоно отримує попередження
56’ Ех, Сандро Рамирес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
58’ Жахливий та неточний пас віддав Деукалайон Ксенакис своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ Леннерт Нильсен від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
73’ Филипе Феррейра відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
75’ Після тонкої передачі м'яч отримує Леннерт Нильсен
78’ Хомерос Венизелос важко ловить м'яч
80’ Гравець віддає наскрізний пас і Эну Торомба у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
88’ Знаменитий гравець Карлос Клерк вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!