14.10.2024 13:39
3’ Після проходження флангом Коджи Минами віддав точну передачу на протилежний фланг
5’ Карлос Клерк фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
8’ Леннерт Нильсен віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
16’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди PREMIUM 909 гра в середині поля
20’ Ех, Лукман Аруна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
25’ Али Гертляйн вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
27’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
27’ Небезпечний штрафний удар і Филипе Феррейра легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
37’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Сандро Рамирес
37’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Клерк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
38’ Суддя призначає пенальті. Лукман Аруна пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
43’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Деукалайон Ксенакис
51’ Який незграбний пас віддав Даниэль Мигуэл Сантош і м'ячем заволодів суперник!
59’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
61’ Після легкого удару гравцем Филипе Феррейра по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
62’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
65’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
69’ Коджи Минами зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
72’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
77’ Сандро Рамирес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
79’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Али Гертляйн
84’ Карлос Клерк у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
88’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Карлос Клерк
89’ Санжар Назарбаев втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку