14.10.2024 13:31
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 805 розіграли м'яч із центру поля
3’ Команда spartak moskva 805 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
7’ Що ж робить гравець команди spartak moskva 805, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
9’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Пров Зямкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
14’ Який незграбний пас віддав Дэннис Ячин і м'ячем заволодів суперник!
18’ У грубому підкаті Дэннис Ячин зносить суперника з ніг!
25’ Лев Кривошеин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
27’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Илья Цымбаларь не зміг потрапити по воротах!
36’ І знову Илья Цымбаларь віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
44’ Паоло Ди Чини вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
46’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
48’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
54’ Владилен Панасюк легко перехоплює м'яч
60’ Гонсалу Рамуш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
67’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
77’ Паоло Ди Чини віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
87’ Владимир Рыков втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
87’ Боротьба за м'яч у повітрі і Данил Пруцев буквально лягає на спину опонента!
90’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!