14.10.2024 13:26
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
4’ Силвештре Варела порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
14’ Гонсалу Рамуш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
22’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Левент Кишш
24’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Левент Кишш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ Элдер Поштига вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
35’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Маркос Рохо
42’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Зе Луиш
49’ Пров Зямкин красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
51’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
53’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
59’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
65’ Відмінну передачу віддав Силвештре Варела, мабуть один із найкращих гравців команди НОРД 1433
68’ Після легкого удару гравцем Гонсалу Рамуш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
69’ Яка передача і Жан Поль Боэтиюс пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
72’ Дааа... Маркос Рохо не зміг прийняти пас від свого партнера...
79’ Шикарний аут та м'яч вкине Элдер Поштига
82’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
85’ Дэннис Ячин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
86’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
89’ Левент Кишш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!