14.10.2024 13:17
8’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Василий Рац
18’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гонсалу Рамуш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
27’ Який незграбний пас віддав Сергей Закарлюка і м'ячем заволодів суперник!
32’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
34’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
40’ Дааа... Левент Кишш не зміг прийняти пас від свого партнера...
42’ Игорь Тищенко вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
45’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Арсений Бандеренко не зміг залишити поле без допомоги медиків
48’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
54’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
58’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
61’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Дэннис Ячин правильно віддати пас на партнера!
67’ Після легкого удару гравцем Арсений Бандеренко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
69’ Який незграбний пас віддав Генадий Орбу і м'ячем заволодів суперник!
73’ Игорь Шуховцев головою відбиває м'яч
81’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Алекс Эдеро Лоуренцо
88’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Игорь Тищенко від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість