14.10.2024 13:17
Unterhaching Arena
1’ Команда Unterhaching 824 розпочала з центру поля
6’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
11’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антони Рамальетс вміло забирає м'яч!
18’ Знову м'яч забирає Альберто Мигель Гуэрра
19’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
21’ Після легкого удару гравцем Даниэль Шваб по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
28’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Деян Трифунович...
29’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
32’ Зэмба Микари легко перехоплює прострільну передачу
36’ Що ж робить гравець команди Unterhaching 824, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
41’ Деукалайон Ксенакис не зміг віддати пас! Явний брак техніки
47’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Арсений Марченко
49’ Деян Трифунович віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
51’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Камо Озанам правильно віддати пас на партнера!
54’ Гравець віддає наскрізний пас і Альберт Вишняков у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
59’ Ну треба ж! Лукман Аруна віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
60’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
61’ Шикарний аут та м'яч вкине Сандро Рамирес
67’ Після невиразного відбору, атаку почав Лоренцо Чиароне
75’ Зэмба Микари легко перехоплює м'яч
76’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ Тим ван Реммерсваал відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
78’ Джозиф Караджич втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
82’ М'ячем заволодів Деукалайон Ксенакис, але несподівано тут же його втратив!
86’ Після легкого удару гравцем Даниэль Шваб по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
92’ Зэмба Микари важко ловить м'яч