14.10.2024 13:09
3’ Гравець команди Ummon 848 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Деян Караджич отримує попередження
8’ Відмінну передачу віддав Надим Несбит, мабуть один із найкращих гравців команди Ummon 848
12’ Кошта Данни Эрмани вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
15’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Клерк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Ну треба ж! Вегар Врайс віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
28’ Деян Караджич фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
28’ Леннерт Нильсен проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
29’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
32’ Людовик Россет проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
33’ Надим Несбит практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
36’ Дидрик Викен витягає дуже складний удар
44’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
46’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
48’ Карлос Клерк віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
57’ Відібравши м'яч, Людовик Россет віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
61’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
61’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Дэннис Ячин не зміг потрапити по воротах!
66’ Гравець віддає наскрізний пас і Карлос Клерк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
70’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Деукалайон Ксенакис
74’ Суддя призначає пенальті. Дэннис Ячин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
75’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис і непогано виносить його в центр поля
80’ Карлос Клерк віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
83’ Надим Несбит вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
84’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Раимофф забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Деукалайон Ксенакис спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!