14.10.2024 13:01
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1174 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Леннерт Нильсен
8’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Тим ван Реммерсваал...
8’ Павел Недвед відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Oblivion 1174
17’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Эрик Кантона
19’ У грубому підкаті Тим ван Реммерсваал зносить суперника з ніг!
23’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Эрик Кантона
27’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Деукалайон Ксенакис забиває ГОЛ!
28’ Після легкого удару гравцем Деукалайон Ксенакис по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
32’ Ех, Патрик Виейра... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
40’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Леннерт Нильсен
45’ Павел Недвед втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
47’ Небезпечний штрафний удар і Деукалайон Ксенакис легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
48’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності
51’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
57’ Антони Рамальетс легко перехоплює прострільну передачу
62’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лукман Аруна
65’ При виконанні кутового удару Деукалайон Ксенакис несподівано та красиво забиває ГОЛ!
72’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Леннерт Нильсен
74’ Эрик Кантона вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
76’ Гравець віддає наскрізний пас і Сандро Рамирес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
80’ Дида грамотно грає на виході
90’ Шикарний аут та м'яч вкине Патрик Виейра