14.10.2024 12:57
7’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Настя Савчак легко вганяє м'яч у сітку воріт!
11’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Настя Савчак зробив гарний підкат
18’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кристиан Мависса забиває ГОЛ!
18’ Гравець команди ФК КРИВБАС 1968 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Кристиан Мависса отримує попередження
20’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
27’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
31’ Гонсалу Рамуш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
38’ Після невиразного відбору, атаку почав Настя Савчак
44’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Селина Анна Черчи легко вганяє м'яч у сітку воріт!
46’ Знаменитий гравець Марк Пфитцнер вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
47’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Араухо
53’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
54’ Кристиан Мависса вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
64’ Настя Савчак порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
66’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Кристиан Мависса
68’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
75’ Гонсалу Рамуш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
80’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
82’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
90’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сандро Жардел правильно віддати пас на партнера!