14.10.2024 12:41
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
2’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!
11’ Після проходження флангом Ренату Саншеш віддав точну передачу на протилежний фланг
18’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
20’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
29’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Грег Байерли
30’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Кевин Фолланд забиває приголомшливий м'яч у ворота!
37’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Коре Ларссен
38’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
45’ Сильний та точний пас віддав Мейсон Маунт і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
48’ Карло Бруно важко ловить м'яч
57’ Всеволод Андерсон у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
60’ Дэвен Питерс зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
67’ Ренату Саншеш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
69’ Мейсон Маунт відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
76’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
80’ Сильний та точний пас віддав Душан Влахович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
82’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Даниел Шумахер
84’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кевин Фолланд
93’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хоакин Фернандес