14.10.2024 12:33
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
6’ Макс Ларивьер показує найвищу техніку воротарської майстерності
8’ Шикарний аут та м'яч вкине Гари Брюне
17’ І знову Данило віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
25’ Данило віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
33’ Рубен де Вит точно зіграв головою на партнера по команді!
38’ Боротьба за м'яч у повітрі і Адам Игве буквально лягає на спину опонента!
44’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Бернар Жирар забиває ГОЛ!
45’ Жорже Маццони втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
48’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Рауан Турсунов
49’ Данило проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
52’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Станимир Дриженко не зміг потрапити по воротах!
57’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Жорже Маццони не зміг потрапити по воротах!
64’ Карим Симон фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
67’ Макс Ларивьер головою відбиває м'яч
70’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Матье Жиль забиває ГОЛ!
71’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
74’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
76’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
80’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бернар Жирар забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
81’ Пол Брунгардт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Після легкого удару гравцем Бруно Лино по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
85’ Після образи суперника Жорже Маццони нахабно штовхає його!
88’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Рауан Турсунов легко вганяє м'яч у сітку воріт!