14.10.2024 11:33
Заречье Arena
1’ Футболісти команди Заречье 671 розіграли м'яч із центру поля
8’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
10’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Матиас Канарис
17’ Шикарний аут та м'яч вкине Андрий Назарчук
23’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Даниил Корнышев забиває ГОЛ!
27’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Даниил Корнышев
34’ Гари Брюне порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
39’ Питер Кальман проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
42’ Бруно Лино зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
44’ Вдало віддав пас Питер Кальман своєму гравцю!
49’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Пьетро Пиччиони
53’ Після легкого удару гравцем Пьетро Пиччиони по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
57’ Любомир Таращенко у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
64’ Лионель Ранкур відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Monako 542
67’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
72’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Ромео Мирабо
74’ Після легкого удару гравцем Карим Симон по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
74’ Адам Игве порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
79’ Любомир Таращенко вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
85’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ромео Мирабо чітко вкинув м'яч у гру