14.10.2024 11:22
3’ Флориан Нойхаус відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ВЕРДЕР 1848
4’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
9’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
14’ Илья Цымбаларь на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
21’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
27’ Гонсалу Рамуш точно зіграв головою на партнера по команді!
29’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Оливер Кирх
34’ Пров Зямкин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
34’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
43’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Илья Цымбаларь правильно віддати пас на партнера!
45’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мехмет Шолль легко вганяє м'яч у сітку воріт!
49’ Гонсалу Рамуш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
51’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Бруно Араухо
59’ Мехмет Шолль у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
62’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Оливер Кирх забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
69’ Сильний удар по воротах, але Томас Метцнер у стрибку легко відбив цей м'яч!
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гонсалу Рамуш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
75’ Суддя призначає пенальті. Юлиан Вайгль пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
79’ Після жахливої помилки захисника Хеннинг Берг без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
79’ Илья Цымбаларь спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
83’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
93’ Юлиан Вайгль проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!