14.10.2024 11:13
9’ Сильний та точний пас віддав Владимир Шаран і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
13’ Сергей Политыло красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Rangers FC 1892
16’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
16’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
22’ Владимир Лысенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
25’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
27’ Артур Рудько головою відбиває м'яч
35’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Игорь Костюк
36’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Илья Цымбаларь забиває приголомшливий м'яч у ворота!
40’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Сергей Политыло
42’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
47’ Сергей Политыло зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
48’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
57’ Після образи суперника Владимир Шаран нахабно штовхає його!
64’ Жахливий та неточний пас віддав Дэннис Ячин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
72’ Бруно Араухо порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
75’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пров Зямкин забиває ГОЛ!
75’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
83’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Владимир Лысенко
87’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
89’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Дмитрий Лепа