14.10.2024 10:56
Балтика Arena
1’ Футболісти команди Балтика 1425 розіграли м'яч із центру поля
8’ Аллеф порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
8’ Лукман Аруна відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
10’ Шикарний аут та м'яч вкине Адемар
14’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
14’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Александр Кокорин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Яка передача і Крис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
18’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антони Рамальетс вміло забирає м'яч!
25’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сандро Рамирес буквально лягає на спину опонента!
25’ Небезпечний штрафний удар і Раимофф легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
30’ Який незграбний пас віддав Михаил Прокопьев і м'ячем заволодів суперник!
36’ Сильний удар по воротах, але Антони Рамальетс у стрибку легко відбив цей м'яч!
40’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
44’ Михаил Прокопьев вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
47’ Вправно перехоплює м'яч Анжело Габриэль
54’ Відмінну передачу віддав Лукас Соуза, мабуть один із найкращих гравців команди Балтика 1425
58’ Михаил Прокопьев порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
61’ Даниэль Шваб не зміг віддати пас! Явний брак техніки
69’ Команда Балтика 1425 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Михаил Прокопьев
79’ Дуду проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
85’ Команда Балтика 1425 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!