14.10.2024 10:54
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1242 розпочала з центру поля
10’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
12’ Игорь Тищенко вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
17’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
21’ Артем Романюк відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Банда Симона 1242
21’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Банда Симона 1242 гра в середині поля
28’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
30’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Дэннис Ячин правильно віддати пас на партнера!
40’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Вадим Тищенко
48’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
56’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
60’ Гравець команди Банда Симона 1242 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Артем Романюк отримує попередження
60’ Небезпечний штрафний удар і Арсений Бандеренко легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
64’ Пров Зямкин фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
73’ Яка передача і Руслан Фомин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
73’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
76’ Филипе Феррейра не зміг віддати пас! Явний брак техніки
83’ Ех, Вадим Тищенко... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
91’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сергей Щербаков не зміг потрапити по воротах!