14.10.2024 10:48
6’ Фригиес Ференци неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
9’ Після прострільного удару по воротах Педро Уго Аморим рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
11’ Після образи суперника Фригиес Ференци нахабно штовхає його!
18’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Бруно Араухо
20’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
25’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Фригиес Ференци
34’ Відмінну передачу віддав Фригиес Ференци, мабуть один із найкращих гравців команди Qizilqum Fc 840
37’ Яка передача і Пров Зямкин пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
41’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
50’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Фригиес Ференци чітко вкинув м'яч у гру
53’ Бейимбет Гадельшин витягає дуже складний удар
60’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
64’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Відібравши м'яч, Адольф Маттиес віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
72’ Педро Уго Аморим фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
74’ І знову Кен Танака віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
76’ При виконанні кутового удару Джерго Лакатош несподівано та красиво забиває ГОЛ!
83’ Ех, Антонайдж Михайлович... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
85’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
85’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
87’ Илья Цымбаларь фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника