14.10.2024 10:47
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
6’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
14’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Кевин Фолланд
23’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Мардан Мукашев
32’ Відібравши м'яч, Надим Несбит віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
38’ Відібравши м'яч, Мардан Мукашев віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
40’ І знову Хуан Бернат віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
41’ Після легкого удару гравцем Ренату Саншеш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
41’ Гравець віддає наскрізний пас і Хуан Бернат у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
45’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Душан Влахович чітко вкинув м'яч у гру
51’ Хуан Бернат проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
58’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
63’ Після прострільного удару по воротах Ренату Саншеш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
67’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дэйсьюк Миямото
68’ Эдуардо Лопо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Ummon 847
77’ Дэйсьюк Миямото прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
81’ Ну треба ж! Филипп Хоффмайстер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
87’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
90’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Нето отримав сильну травму