14.10.2024 10:40
Карпати Лємберг Arena
1’ Команда Карпати Лємберг 2058 розпочала з центру поля
5’ Вправно перехоплює м'яч Франк Райкард
12’ Який незграбний пас віддав Сандро Рамирес і м'ячем заволодів суперник!
19’ Шикарний аут та м'яч вкине Фернандо Торрес
23’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
25’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Раимофф зробив гарний підкат
27’ Фабьен Бартез непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
33’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Марко Ван Бастен правильно віддати пас на партнера!
40’ Леннерт Нильсен подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
50’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
58’ Знаменитий гравець Халид Булахруз вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
60’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
61’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
63’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
72’ Знову м'яч забирає Марко Ван Бастен
73’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
74’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Карпати Лємберг 2058 гра в середині поля
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лукман Аруна забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
78’ Небезпечний штрафний удар і Карлос Клерк легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
84’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
87’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Леннерт Нильсен