14.10.2024 10:38
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
8’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Мэнди Ислакер
16’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ренату Саншеш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
17’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хоакин Фернандес буквально лягає на спину опонента!
24’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ренату Саншеш
28’ Леся Словак непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
28’ Яго Аспас зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
34’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Франсишку Консейсау
40’ Марта Виейра Сильва проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
44’ Франсишку Консейсау фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
47’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Кевин Фолланд і непогано виносить його в центр поля
56’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Мэнди Ислакер
57’ Ренату Саншеш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
59’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Пол Брунгардт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
60’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
64’ Пол Брунгардт не зміг віддати пас! Явний брак техніки
73’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
74’ У грубому підкаті Хуан Бернат зносить суперника з ніг!
80’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хоакин Фернандес забиває ГОЛ!
82’ Після прострільного удару по воротах Мейсон Маунт рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
82’ Шикарний аут та м'яч вкине Хоакин Фернандес
86’ І з м'ячем Мэнди Ислакер після ідеального підкату
88’ Ренату Саншеш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!