14.10.2024 10:32
Rangers FC Arena
1’ Футболісти команди Rangers FC 1892 розіграли м'яч із центру поля
5’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Игорь Костюк
7’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
8’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пров Зямкин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
10’ Филипе Феррейра фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
14’ Ну треба ж! Денис Руденко віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
16’ Гравець команди Rangers FC 1892 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Игорь Костюк отримує попередження
19’ Знову м'яч забирає Сергей Политыло
24’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дмитрий Лепа
30’ Владимир Лысенко проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
35’ Левент Кишш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Пров Зямкин проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
37’ Який незграбний пас віддав Левент Кишш і м'ячем заволодів суперник!
39’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
44’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Игорь Костюк
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
47’ Гонсалу Рамуш від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ Артур Рудько на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
62’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
66’ Яка передача і Ян Морговский пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
67’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Педро Уго Аморим
75’ Вдало віддав пас Игорь Костюк своєму гравцю!
77’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дмитрий Лепа...
83’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Норайо Кита забиває ГОЛ!
83’ Владимир Шаран проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
86’ Ян Морговский зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
93’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Денис Руденко