14.10.2024 10:30
Балтика Arena
1’ Футболісти команди Балтика 1425 розіграли м'яч із центру поля
9’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Раимофф і непогано виносить його в центр поля
11’ При виконанні кутового удару Тим ван Реммерсваал несподівано та красиво забиває ГОЛ!
15’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Денис Черышев
23’ Леонардо порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
25’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Леннерт Нильсен забиває ГОЛ!
27’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
37’ Ну треба ж! Леонардо віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
39’ Ринат Дасаев грамотно грає на виході
47’ Після тонкої передачі м'яч отримує Раимофф
53’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
59’ Леннерт Нильсен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
62’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Леонардо
71’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
75’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Леннерт Нильсен
82’ Гравець віддає наскрізний пас і Денис Черышев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ М'яч за межами поля, вкидає Карлос Клерк