14.10.2024 10:25
ФК Гарбуша Arena
1’ Футболісти команди ФК Гарбуша 860 розіграли м'яч із центру поля
11’ Після образи суперника Унати Айегбени нахабно штовхає його!
15’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гонсалу Рамуш
22’ Бруно Араухо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
27’ Вдало віддав пас Гюнтер Буш своєму гравцю!
34’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Мазози Тирс забиває ГОЛ!
37’ Кадыр Ниязымбетов від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ Бруно Араухо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
49’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
53’ Кадыр Ниязымбетов спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
59’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гонсалу Рамуш...
61’ Сильний та точний пас віддав Пров Зямкин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
69’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Пров Зямкин
76’ Кадыр Ниязымбетов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
81’ Мазози Тирс відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ФК Гарбуша 860
84’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гонсалу Рамуш
92’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!