14.10.2024 10:22
3’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Мурат Уманский
6’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
7’ Після проходження флангом Карлос Солер віддав точну передачу на протилежний фланг
15’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Валентин Белькевич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ЛІОН 1523 гра в середині поля
19’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Левент Кишш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Левент Кишш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
35’ Валентин Белькевич вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
45’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
53’ Гонсалу Рамуш вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
55’ Гравець Никита Баженов набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
61’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Габриель Фернандес
69’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Лорен Сессельман
75’ У грубому підкаті Лорен Сессельман зносить суперника з ніг!
77’ Дааа... Илья Цымбаларь не зміг прийняти пас від свого партнера...
84’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
90’ Вправно перехоплює м'яч Мурат Уманский