14.10.2024 10:21
FC DORDOI Arena
1’ Футболісти команди FC DORDOI 1557 розіграли м'яч із центру поля
5’ Після жахливої помилки захисника Карлос Клерк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
8’ Гравець команди FC DORDOI 1557 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Рафаэль Чихос отримує попередження
11’ Ех, Халид Булахруз... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
20’ Жахливий та неточний пас віддав Леннерт Нильсен своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
23’ Яка передача і Леннерт Нильсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
26’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
29’ Вправно перехоплює м'яч Гулжигит Алыкулов
38’ Антони Рамальетс грамотно грає на виході
45’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Штефан Эффенберг віддав пас в нікуди!
51’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гулжигит Алыкулов
57’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
60’ Халид Булахруз втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
61’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
71’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
81’ Гравець Леннерт Нильсен набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
85’ Антони Рамальетс показує найвищу техніку воротарської майстерності