14.10.2024 10:14
Колосок Arena
1’ Футболісти команди Колосок 1247 розіграли м'яч із центру поля
2’ Небезпечний штрафний удар і Валентин Рубчинський легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
9’ У грубому підкаті Лукман Аруна зносить суперника з ніг!
12’ Валентин Рубчинський порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
17’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Деукалайон Ксенакис
26’ Халид Булахруз проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
26’ Валентин Рубчинський вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
35’ Александр Филиппов подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
38’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
44’ Лукман Аруна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
48’ Тим ван Реммерсваал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
53’ Гравець віддає наскрізний пас і Леннерт Нильсен у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
56’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
62’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
66’ Гравець віддає наскрізний пас і Леннерт Нильсен у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
66’ У грубому підкаті Олег Голодюк зносить суперника з ніг!
69’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
71’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Карлос Клерк
74’ Антон Каниболоцкий важко ловить м'яч
78’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
80’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
89’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сергей Ковалец