14.10.2024 10:07
cordoba cf Arena
1’ Команда cordoba cf 925 розпочала з центру поля
11’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Самир Вейенфельд
20’ Антон Харрисон добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
29’ Мейсон Маунт красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
31’ Дааа... Грегор Фалькенмайер не зміг прийняти пас від свого партнера...
35’ Після легкого удару гравцем Томайо Маэда по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
36’ Сильний та точний пас віддав Хусаин Рокки і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
40’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Данило отримав сильну травму
41’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Душан Влахович
45’ Хуан Бернат на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
46’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
55’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
61’ Яка передача і Маркиньос пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
62’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Самир Вейенфельд
66’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Грегор Фалькенмайер
73’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Самир Вейенфельд
82’ М'ячем заволодів Кевин Фолланд, але несподівано тут же його втратив!
85’ Кевин Фолланд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!