14.10.2024 10:05
2’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Пров Зямкин забиває ГОЛ!
10’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
20’ М'яч за межами поля, вкидає Константин Кравченко
29’ Илья Цымбаларь не зміг віддати пас! Явний брак техніки
39’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
47’ Відібравши м'яч, Илья Цымбаларь віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
53’ Никола Мурру відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ОлСи 1895
53’ При виконанні кутового удару Никола Мурру несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гонсалу Рамуш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
59’ Кристиан Тельо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
63’ Левент Кишш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
69’ Бруно Араухо красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
71’ Сильний та точний пас віддав Константин Кравченко і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
74’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
79’ Сильний та точний пас віддав Найджел Де Йонг і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
83’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Педро Уго Аморим
86’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Найджел Де Йонг