14.10.2024 09:51
Иртыш Arena
1’ Футболісти команди Иртыш 812 розіграли м'яч із центру поля
6’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Джэми Фаулер
12’ Відібравши м'яч, Мартын Игнатьев віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
13’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Теофил Брандыс легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Відмінну передачу віддав Хизока Нодзава, мабуть один із найкращих гравців команди Иртыш 812
25’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гари Брюне не зміг потрапити по воротах!
25’ Мартын Игнатьев втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
34’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
42’ Відібравши м'яч, Гакэру Ланвен віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
47’ Матье Жиль порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
49’ Хизока Нодзава порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
50’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мечислав Привизенцев легко вганяє м'яч у сітку воріт!
53’ Макс Ларивьер легко перехоплює м'яч
59’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
64’ Нифонт Николаев порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
71’ Знаменитий гравець Хизока Нодзава вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
72’ Матье Жиль віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
81’ М'яч за межами поля, вкидає Джэми Фаулер
83’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Матье Жиль забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Матье Жиль не зміг потрапити по воротах!