14.10.2024 09:38
Каталония Arena
1’ Футболісти команди Каталония 876 розіграли м'яч із центру поля
6’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Кинизела Ассу-Экотто і непогано виносить його в центр поля
8’ Альфредо Гурпеги непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
16’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
25’ Після прострільного удару по воротах Хуан Бернат рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
25’ Відмінну передачу віддав Ренату Саншеш, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
27’ Знову м'яч забирає Радован Ветров
31’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
39’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ренату Саншеш забиває ГОЛ!
41’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
46’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маркиньос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ Альфредо Гурпеги витягає дуже складний удар
49’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
53’ Мейсон Маунт не зміг віддати пас! Явний брак техніки
62’ Сильний та точний пас віддав Ренату Саншеш і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
65’ Хуан Бернат відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
70’ Шарль Дюран віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
72’ Кевин Фолланд добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
75’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Эрен Дердийок
81’ Данило втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
82’ Хуан Бернат вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
85’ Дааа... Душан Влахович не зміг прийняти пас від свого партнера...
87’ Після легкого удару гравцем Душан Влахович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!