14.10.2024 09:37
4’ Суддя призначає пенальті. Раимофф пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
9’ Вдало віддав пас Леннерт Нильсен своєму гравцю!
11’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лукман Аруна забиває ГОЛ!
14’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Юрген Альтхаус віддав пас в нікуди!
19’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Лукман Аруна забиває приголомшливий м'яч у ворота!
22’ Після тонкої передачі м'яч отримує Раимофф
25’ Жахливий та неточний пас віддав Тим ван Реммерсваал своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
27’ Небезпечний штрафний удар і Тим ван Реммерсваал легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
31’ Джованни Симеоне порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
35’ Джованни Симеоне вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
42’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
43’ Раимофф на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
46’ Деукалайон Ксенакис втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
52’ Юрген Альтхаус фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
62’ Юрген Альтхаус на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
65’ Тим ван Реммерсваал вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
70’ Зірвавши контратаку суперника, Дарио Альберто Гигена перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
79’ Ех, Леннерт Нильсен... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
83’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Тим ван Реммерсваал
88’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!