14.10.2024 09:29
ТЕРМИТЫ Arena
1’ Футболісти команди ТЕРМИТЫ 943 розіграли м'яч із центру поля
3’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сид Кёниг
11’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сандро Рамирес
13’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сандро Рамирес легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
27’ Вправно перехоплює м'яч Лукман Аруна
29’ Люк Врайт вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ Имрус Надь не зміг віддати пас! Явний брак техніки
33’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сандро Рамирес не зміг потрапити по воротах!
36’ Антон Матийсен спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
38’ Знаменитий гравець Даниэль Шваб вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
41’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Умберто Пальиго Ачагидо
51’ Сид Кёниг вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
57’ Микса Новак неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
62’ Сид Кёниг зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
66’ Казимир Фаленский показує найвищу техніку воротарської майстерності
68’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
72’ Жахливий та неточний пас віддав Имрус Надь своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
74’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Раимофф чітко вкинув м'яч у гру
82’ Казимир Фаленский важко ловить м'яч
85’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим