14.10.2024 09:21
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
6’ При виконанні кутового удару Рубен де Вит несподівано та красиво забиває ГОЛ!
7’ Гравець віддає наскрізний пас і Рубен де Вит у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
11’ Матье Жиль вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
12’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Сезар Рейя забиває ГОЛ!
15’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Бернар Жирар і непогано виносить його в центр поля
25’ М'яч за межами поля, вкидає Жорже Маццони
32’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
41’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
45’ Після невиразного відбору, атаку почав Рауан Турсунов
49’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Рубен де Вит
51’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Браулио Данни Алекс вміло забирає м'яч!
58’ Після проходження флангом Ромео Мирабо віддав точну передачу на протилежний фланг
62’ Адам Игве на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
62’ При виконанні кутового удару Рауан Турсунов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
65’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Питер Кальман...
67’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Бернар Жирар
72’ Після образи суперника Роберт Полгар нахабно штовхає його!
76’ Адам Игве точно зіграв головою на партнера по команді!
85’ Сильний та точний пас віддав Рубен де Вит і команда впевнено спрямувалась у контратаку!