14.10.2024 09:21
Qizilqum Fc Arena
1’ Футболісти команди Qizilqum Fc 840 розіграли м'яч із центру поля
3’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Лукман Аруна забиває приголомшливий м'яч у ворота!
4’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
5’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Тим ван Реммерсваал легко вганяє м'яч у сітку воріт!
10’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
16’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
19’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
26’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Відібравши м'яч, Тим ван Реммерсваал віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
43’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Деукалайон Ксенакис
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
47’ М'яч за межами поля, вкидає Деукалайон Ксенакис
52’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сандро Рамирес
57’ Після образи суперника Лукман Аруна нахабно штовхає його!
65’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Фабио Алеш Гиршау
65’ При виконанні кутового удару Слободан Иванович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
72’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
73’ Небезпечний штрафний удар і Деукалайон Ксенакис легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
79’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Эрвид ван дер Лан
82’ Вдало віддав пас Слободан Иванович своєму гравцю!
83’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Карлос Клерк забиває приголомшливий м'яч у ворота!
90’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Антонайдж Михайлович