14.10.2024 09:03
5’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
7’ Гравець команди Azure Dragon 1232 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Евгений Песегов отримує попередження
9’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
13’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Андрей Алешин і непогано виносить його в центр поля
13’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
19’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
26’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
28’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
28’ Гравець віддає наскрізний пас і Александр Сонг у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
30’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
34’ При виконанні кутового удару Норайо Кита несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ Александр Сонг точно зіграв головою на партнера по команді!
38’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
41’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
45’ Андрей Алешин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
48’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Бруно Араухо легко вганяє м'яч у сітку воріт!
55’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Бруно Араухо і непогано виносить його в центр поля
58’ Після образи суперника Дмитрий Торбинский нахабно штовхає його!
60’ Мда... Левент Кишш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
69’ Що ж робить гравець команди Azure Dragon 1232, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
74’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
83’ Роман Минаев фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
85’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!