14.10.2024 08:55
RB London Arena
1’ Футболісти команди RB London 854 розіграли м'яч із центру поля
10’ М'яч за межами поля, вкидає Педро Уго Аморим
16’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Левент Кишш забиває ГОЛ!
20’ Сильний удар по воротах, але Марчелло Александре у стрибку легко відбив цей м'яч!
24’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
28’ Після образи суперника Илья Цымбаларь нахабно штовхає його!
33’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бруно Араухо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
35’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Валерий Лукашевич
37’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Милджэн Шимич забиває приголомшливий м'яч у ворота!
45’ Дааа... Артур Сунде не зміг прийняти пас від свого партнера...
50’ Бруно Араухо проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
53’ Відібравши м'яч, Илья Цымбаларь віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
61’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гонсалу Рамуш
62’ Гравець віддає наскрізний пас і Хермолаос Мариадос у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
68’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Бруно Араухо отримує попередження
68’ Пров Зямкин подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
70’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Педро Уго Аморим легко вганяє м'яч у сітку воріт!
73’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
82’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Ноян Темирбулатовы
89’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
91’ Ех, Добрэзин Райкович... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата