14.10.2024 08:47
4’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
13’ Деукалайон Ксенакис проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
19’ Гонсалу Рамуш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
23’ Шон Райт Филлипс у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
27’ Вправно перехоплює м'яч Леннерт Нильсен
31’ Антони Рамальетс витягає дуже складний удар
32’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Тим ван Реммерсваал забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
40’ І знову Сумаила Кулибали віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
42’ Шикарний аут та м'яч вкине Леннерт Нильсен
45’ Що ж робить гравець команди Куземин Агро 1245, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
52’ Відмінну передачу віддав Пападопулос, мабуть один із найкращих гравців команди Куземин Агро 1245
55’ Після легкого удару гравцем Тим ван Реммерсваал по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
62’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сандро Рамирес
64’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
65’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
74’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Деукалайон Ксенакис
79’ Відмінну передачу віддав Деукалайон Ксенакис, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
86’ Леннерт Нильсен у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
87’ Суддя призначає пенальті. Сандро Рамирес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!