14.10.2024 08:39
Arezona Arena
1’ Команда Arezona 809 розпочала з центру поля
5’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гонсалу Рамуш
7’ Симонайдс Караманлис фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
10’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
19’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
20’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
25’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Джастин Кард і непогано виносить його в центр поля
33’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
39’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Леннерт Нильсен
39’ Після прострільного удару по воротах Сетос Спиру рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ Дааа... Леннерт Нильсен не зміг прийняти пас від свого партнера...
52’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Arezona 809 гра в середині поля
55’ Після прострільного удару по воротах Карлос Клерк рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Антони Рамальетс головою відбиває м'яч
61’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
71’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
74’ Сетос Спиру головою відбиває м'яч
76’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сандро Рамирес
79’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
85’ Сетос Спиру легко перехоплює м'яч