14.10.2024 08:15
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1495 розпочала з центру поля
9’ Відмінну передачу віддав Тим ван Реммерсваал, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
19’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
23’ Небезпечний штрафний удар і Сандро Рамирес легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
23’ Дааа... Лукас Клостерманн не зміг прийняти пас від свого партнера...
31’ Суддя призначає пенальті. Тим ван Реммерсваал пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
32’ Станислав Сазонович практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
37’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Федор Смолов
40’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Сандро Рамирес
49’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Рубен Диаш
57’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
66’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Раимофф отримав сильну травму
67’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
74’ Карлос Клерк порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
75’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Даниэль Шваб забиває приголомшливий м'яч у ворота!
83’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Тим ван Реммерсваал зробив гарний підкат
88’ Леннерт Нильсен неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!