14.10.2024 08:10
4’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Марлисон
12’ Сильний та точний пас віддав Деукалайон Ксенакис і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
14’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сержиньо
15’ Після легкого удару гравцем Раимофф по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
18’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сержиньо віддав пас в нікуди!
20’ Родриго Балдасо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
22’ Вевертон важко ловить м'яч
27’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Деукалайон Ксенакис...
29’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Раимофф легко вганяє м'яч у сітку воріт!
32’ М'яч за межами поля, вкидає Родриго Балдасо
39’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
40’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
45’ Данило Риос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди ФК Звезда 1250
49’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
57’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Марлисон...
67’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
74’ Боротьба за м'яч у повітрі і Данило Риос буквально лягає на спину опонента!
78’ Гравець віддає наскрізний пас і Леннерт Нильсен у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
81’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Леннерт Нильсен і непогано виносить його в центр поля
85’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
89’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сержиньо забиває приголомшливий м'яч у ворота!
91’ Ех, Франсиско Соарес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата