14.10.2024 08:07
5’ Христофор Полонский неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
8’ Після легкого удару гравцем Бруно Араухо по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
9’ Після проходження флангом Дэннис Ячин віддав точну передачу на протилежний фланг
16’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
23’ Знову м'яч забирає Орта Анхел
32’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
37’ Жорсткий підкат та футболіст Гравець видалений падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
42’ Христофор Полонский неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
48’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
56’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Вида Бабич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
58’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Вида Бабич правильно віддати пас на партнера!
60’ Небезпечний штрафний удар і Норайо Кита легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
64’ Золтан Боллманн показує найвищу техніку воротарської майстерності
69’ Илья Цымбаларь не зміг віддати пас! Явний брак техніки
72’ Эрминио Фрезза втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
78’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
79’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дэннис Ячин отримує попередження
80’ Після проходження флангом Орта Анхел віддав точну передачу на протилежний фланг
85’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!