14.10.2024 07:54
Realton Arena
1’ Команда Realton 1099 розпочала з центру поля
7’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Карлос Клерк
12’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Сандро Рамирес
15’ Після легкого удару гравцем Шавкат Саломов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
18’ У грубому підкаті Раимофф зносить суперника з ніг!
19’ При спробі обійти суперника гравець Сандро Рамирес підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
28’ Джастин Клюйверт проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
34’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
39’ Одил Хамрабеков проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
44’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
53’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
59’ Зірвавши контратаку суперника, Тим ван Реммерсваал перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
61’ Ну треба ж! Мирджалол Касымов віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
67’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Деукалайон Ксенакис
71’ Після легкого удару гравцем Александр Гейнрих по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
75’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Леннерт Нильсен
79’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Одил Хамрабеков чітко вкинув м'яч у гру
87’ Леннерт Нильсен вдало навісив у штрафний майданчик суперника!