14.10.2024 07:54
11’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хавьер Эрнандес не зміг потрапити по воротах!
17’ Синдзи Кагава вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
20’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Карлос Клерк отримує попередження
25’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Деукалайон Ксенакис
28’ Після прострільного удару по воротах Сандро Рамирес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
31’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Лукман Аруна забиває ГОЛ!
32’ Лисандро Мартинес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
37’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
39’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Даниэль Шваб легко вганяє м'яч у сітку воріт!
44’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Лисандро Мартинес
47’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
54’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
57’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Леннерт Нильсен зробив гарний підкат
65’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
71’ Деукалайон Ксенакис віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
73’ Петер Шмейхель на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
79’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Деукалайон Ксенакис
82’ Сандро Рамирес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
92’ М'ячем заволодів Фил Невилл, але несподівано тут же його втратив!