14.10.2024 07:54
11’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Раимофф
20’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Деукалайон Ксенакис
26’ Джанин Бекки порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
32’ Дарина Горулько від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
33’ Гравець команди Meercat 1442 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дарина Горулько отримує попередження
34’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Леннерт Нильсен
38’ Відмінну передачу віддав Лукман Аруна, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
43’ Карлос Клерк прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
43’ Після жахливої помилки захисника Юлия Анна Шевчук без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ Мда... Сандро Рамирес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
53’ Катерина Амелина непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
57’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
61’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Мария Тихонова
68’ Яка передача і Андреа Анна Страшкова пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
68’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Андреа Анна Страшкова
70’ Катерина Амелина витягає дуже складний удар
74’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сандро Рамирес
82’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
85’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
87’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Деукалайон Ксенакис