14.10.2024 07:45
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
4’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Артур Карноза і непогано виносить його в центр поля
8’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Дмитрий Лепа
13’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Дэннис Ячин
14’ Илья Цымбаларь зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ При виконанні кутового удару Ян Морговский несподівано та красиво забиває ГОЛ!
18’ Педро Уго Аморим порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
26’ Жахливий та неточний пас віддав Лукман Аруна своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
27’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Павел Ореховский легко вганяє м'яч у сітку воріт!
31’ Який незграбний пас віддав Педро Уго Аморим і м'ячем заволодів суперник!
40’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Владимир Шаран не зміг залишити поле без допомоги медиків
40’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
50’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
56’ Гравець віддає наскрізний пас і Ян Морговский у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
58’ Який незграбний пас віддав Педро Уго Аморим і м'ячем заволодів суперник!
68’ І з м'ячем Сергей Политыло після ідеального підкату
75’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сергей Политыло не зміг потрапити по воротах!
76’ Знаменитий гравець Стейси Брюстер вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
82’ Владимир Шаран віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
84’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дэннис Ячин
91’ Сильний та точний пас віддав Артур Карноза і команда впевнено спрямувалась у контратаку!