14.10.2024 07:09
3’ Знаменитий гравець Дэннис Ячин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
11’ Ну треба ж! Дэннис Ячин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
15’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
18’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
20’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Клаудиньо
29’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Дико Насименто
29’ М'ячем у голову отримує Мохаммад Носрати. Сподіваємось все обійдеться...
33’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Джулия Гроссо
36’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дико Насименто легко вганяє м'яч у сітку воріт!
38’ Леннерт Нильсен прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
44’ Жахливий та неточний пас віддав Дэннис Ячин своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
47’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
48’ Яка передача і Мохаммад Носрати пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
53’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
61’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гонсалу Рамуш
69’ Леннерт Нильсен віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
71’ Дико Насименто добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
74’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
76’ Карли Телфорд грамотно грає на виході
78’ Клаудиньо вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
82’ У грубому підкаті Гонсалу Рамуш зносить суперника з ніг!
89’ Карли Телфорд показує найвищу техніку воротарської майстерності
89’ Після прострільного удару по воротах Джулия Гроссо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!